B43231C5277M
Part number:
B43231C5277M
describe:
CAP ALUM 270UF 20% SNAP
  • Tolerance
    ±20%
  • Lead Spacing
    0.394" (10.00mm)
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Capacitance
    270 µF