160LLE22MEFC10X12.5
零件编号:
160LLE22MEFC10X12.5
描述:
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
立即购买 添加到购物车
库存 9468
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.394" Dia (10.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.197" (5.00mm)
  • 使用寿命@温度。
    15000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.571" (14.50mm)
  • Capacitance
    22 µF
  • Voltage - Rated
    160 V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    121 mA @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    217 mA @ 100 kHz