25ZLJ1200M10X25
零件编号:
25ZLJ1200M10X25
描述:
CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
立即购买 添加到购物车
库存 2618
价格
1
规格
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.394" Dia (10.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.197" (5.00mm)
  • 使用寿命@温度。
    10000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    1.063" (27.00mm)
  • Capacitance
    1200 µF
  • Voltage - Rated
    25 V
  • Impedance
    24 mOhms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.74 A @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.9 A @ 100 kHz