25ZLJ2200MGC16X20
零件编号:
25ZLJ2200MGC16X20
描述:
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
包装:
Tape & Reel (TR)
立即购买 添加到购物车
库存 2212
价格
250
规格
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.630" Dia (16.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.295" (7.50mm)
  • 使用寿命@温度。
    10000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.866" (22.00mm)
  • Capacitance
    2200 µF
  • Voltage - Rated
    25 V
  • Impedance
    21 mOhms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.331 A @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.33 A @ 100 kHz