25ZLJ2700M12.5X35
零件编号:
25ZLJ2700M12.5X35
描述:
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
立即购买 添加到购物车
库存 1849
价格
1
规格
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.492" Dia (12.50mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.197" (5.00mm)
  • 使用寿命@温度。
    10000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    1.457" (37.00mm)
  • Capacitance
    2700 µF
  • Voltage - Rated
    25 V
  • Impedance
    16 mOhms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.884 A @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.12 A @ 100 kHz