50ZLJ390MT810X25
零件编号:
50ZLJ390MT810X25
描述:
CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
包装:
Tape & Box (TB)
立即购买 添加到购物车
库存 2086
价格
500
规格
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.394" Dia (10.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.197" (5.00mm)
  • 使用寿命@温度。
    10000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    1.063" (27.00mm)
  • Capacitance
    390 µF
  • Voltage - Rated
    50 V
  • Impedance
    32 mOhms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.331 A @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.42 A @ 100 kHz