63RX30220MG412.5X20
零件编号:
63RX30220MG412.5X20
描述:
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
包装:
Tape & Box (TB)
立即购买 添加到购物车
库存 2097
价格
500
规格
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.492" Dia (12.50mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 130°C
  • 引线间距
    0.197" (5.00mm)
  • 使用寿命@温度。
    4000 Hrs @ 130°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.866" (22.00mm)
  • Capacitance
    220 µF
  • Voltage - Rated
    63 V
  • Impedance
    100 mOhms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    574 mA @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    820 mA @ 100 kHz