ALS30A332NF450
零件编号:
ALS30A332NF450
描述:
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
货币:
立即购买 添加到购物车
库存 1721
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    3.032" Dia (77.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • 引线间距
    1.252" (31.80mm)
  • ESR(等效串联电阻)
    40mOhm @ 100Hz
  • 使用寿命@温度。
    20000 Hrs @ 85°C
  • 坐姿高度(最大)
    4.213" (107.00mm)
  • Capacitance
    3300 µF
  • Voltage - Rated
    450 V
  • Impedance
    30 mOhms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    13.8 A @ 100 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    21.2 A @ 10 kHz