B41002A7225M
零件编号:
B41002A7225M
描述:
CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.157" Dia (4.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • 引线间距
    0.059" (1.50mm)
  • 使用寿命@温度。
    1000 Hrs @ 85°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.315" (8.00mm)
  • Capacitance
    2.2 µF
  • Voltage - Rated
    35 V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    13 mA @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    22.1 mA @ 10 kHz