B41041A7338M
零件编号:
B41041A7338M
描述:
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.709" Dia (18.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.295" (7.50mm)
  • 使用寿命@温度。
    2000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    1.476" (37.50mm)
  • Capacitance
    3300 µF
  • Voltage - Rated
    35 V
  • Impedance
    36 mOhms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.322 A @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.58 A @ 100 kHz