B41042A3337M
零件编号:
B41042A3337M
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.315" Dia (8.00mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.138" (3.50mm)
  • 使用寿命@温度。
    3000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.512" (13.00mm)
  • Capacitance
    330 µF
  • Voltage - Rated
    10 V
  • Impedance
    470 mOhms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    324.1 mA @ 120 Hz