B41605A5189M2
零件编号:
B41605A5189M2
描述:
CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP
  • 宽容
    ±20%
  • 包装/箱
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR(等效串联电阻)
    11mOhm @ 100Hz
  • 使用寿命@温度。
    5000 Hrs @ 125°C
  • Capacitance
    18000 µF
  • Voltage - Rated
    25 V
  • Ripple Current @ High Frequency
    9.8 A @ 10 kHz