B41690A5588Q7
零件编号:
B41690A5588Q7
产品分类:
制造商:
描述:
CAP ALUM 5800UF 25V AXIAL
包装:
ROHS状态:
None
  • 宽容
    -10%, +30%
  • 包装/箱
    Axial, Can
  • 尺寸/尺寸
    0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • 应用领域
    Automotive
  • ESR(等效串联电阻)
    30mOhm @ 100Hz
  • 使用寿命@温度。
    5000 Hrs @ 125°C
  • Capacitance
    5800 µF
  • Voltage - Rated
    25 V
  • Impedance
    17 mOhms
  • Ripple Current @ High Frequency
    6.6 A @ 10 kHz