B41690A7238Q7
零件编号:
B41690A7238Q7
描述:
CAP ALUM 2300UF 35V AXIAL
  • 宽容
    -10%, +30%
  • 尺寸/尺寸
    0.787" Dia x 1.142" L (20.00mm x 29.00mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR(等效串联电阻)
    23mOhm @ 100Hz
  • 使用寿命@温度。
    5000 Hrs @ 125°C
  • Capacitance
    2300 µF
  • Voltage - Rated
    35 V
  • Ripple Current @ High Frequency
    5 A @ 10 kHz