B41691A5337Q7
零件编号:
B41691A5337Q7
描述:
CAP ALUM 330UF 25V AXIAL
  • 宽容
    -10%, +30%
  • 尺寸/尺寸
    0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm)
  • ESR(等效串联电阻)
    290mOhm @ 100Hz
  • Capacitance
    330 µF
  • Voltage - Rated
    25 V
  • Impedance
    150 mOhms
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.1 A @ 10 kHz