B41691B8477Q7
零件编号:
B41691B8477Q7
描述:
CAP ALUM 470UF 63V AXIAL
  • 宽容
    -10%, +30%
  • 尺寸/尺寸
    0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm)
  • ESR(等效串联电阻)
    114mOhm @ 100Hz
  • Capacitance
    470 µF
  • Voltage - Rated
    63 V
  • Impedance
    36 mOhms
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.5 A @ 10 kHz