B41692A8477Q9
零件编号:
B41692A8477Q9
描述:
CAP ALUM 470UF 63V AXIAL
  • 宽容
    -10%, +30%
  • 尺寸/尺寸
    0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR(等效串联电阻)
    170mOhm @ 100Hz
  • 使用寿命@温度。
    5000 Hrs @ 125°C
  • Capacitance
    470 µF
  • Voltage - Rated
    63 V
  • Impedance
    72 mOhms
  • Ripple Current @ High Frequency
    3 A @ 10 kHz