B41827A3338M
零件编号:
B41827A3338M
描述:
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.492" Dia (12.50mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • 引线间距
    0.197" (5.00mm)
  • 使用寿命@温度。
    2000 Hrs @ 85°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.866" (22.00mm)
  • Capacitance
    3300 µF
  • Voltage - Rated
    10 V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.436 A @ 120 Hz