B41858C9566M8
零件编号:
B41858C9566M8
描述:
CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 工作温度
    -55°C ~ 105°C
  • 使用寿命@温度。
    5000 Hrs @ 105°C
  • Capacitance
    56 µF
  • Voltage - Rated
    100 V