B41868W7228M
零件编号:
B41868W7228M
描述:
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 包装/箱
    Radial, Can
  • 尺寸/尺寸
    0.787" Dia (20.00mm)
  • 应用领域
    Automotive
  • 引线间距
    0.394" (10.00mm)
  • ESR(等效串联电阻)
    80mOhm @ 10kHz
  • 使用寿命@温度。
    1000 Hrs @ 150°C
  • 坐姿高度(最大)
    1.654" (42.00mm)
  • Capacitance
    2200 µF
  • Voltage - Rated
    35 V
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.5 A @ 100 kHz