B41890A4227M
零件编号:
B41890A4227M
描述:
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 工作温度
    -55°C ~ 105°C
  • ESR(等效串联电阻)
    138mOhm @ 10kHz
  • Capacitance
    220 µF
  • Voltage - Rated
    16 V
  • Ripple Current @ High Frequency
    965 mA @ 100 kHz