B41890A4687M
零件编号:
B41890A4687M
描述:
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 工作温度
    -55°C ~ 105°C
  • ESR(等效串联电阻)
    138mOhm @ 10kHz
  • Capacitance
    680 µF
  • Voltage - Rated
    16 V
  • Ripple Current @ High Frequency
    965 mA @ 100 kHz