B41890A5187M
零件编号:
B41890A5187M
产品分类:
制造商:
描述:
CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 包装/箱
    Radial, Can
  • 工作温度
    -55°C ~ 105°C
  • 应用领域
    General Purpose
  • ESR(等效串联电阻)
    138mOhm @ 10kHz
  • Capacitance
    180 µF
  • Voltage - Rated
    25 V
  • Ripple Current @ High Frequency
    965 mA @ 100 kHz