B41890A7107M
零件编号:
B41890A7107M
描述:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 工作温度
    -55°C ~ 105°C
  • ESR(等效串联电阻)
    74mOhm @ 10kHz
  • 使用寿命@温度。
    10000 Hrs @ 105°C
  • Capacitance
    100 µF
  • Voltage - Rated
    35 V
  • Impedance
    62 mOhms
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.205 A @ 100 kHz