B41896D6687M
零件编号:
B41896D6687M
描述:
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.709" Dia (18.00mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • 引线间距
    0.295" (7.50mm)
  • ESR(等效串联电阻)
    186mOhm @ 120Hz
  • 使用寿命@温度。
    7000 Hrs @ 125°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.866" (22.00mm)
  • Capacitance
    680 µF
  • Voltage - Rated
    50 V
  • Impedance
    31 mOhms
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.49 A @ 100 kHz