B43231A1337M
零件编号:
B43231A1337M
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.866" Dia (22.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • 引线间距
    0.394" (10.00mm)
  • 使用寿命@温度。
    2000 Hrs @ 85°C
  • 坐姿高度(最大)
    1.063" (27.00mm)
  • Capacitance
    330 µF
  • Voltage - Rated
    160 V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.33 A @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.062 A @ 20 kHz