B43231D2827M
零件编号:
B43231D2827M
描述:
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    1.378" Dia (35.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • 引线间距
    0.394" (10.00mm)
  • 使用寿命@温度。
    2000 Hrs @ 85°C
  • 坐姿高度(最大)
    1.260" (32.00mm)
  • Capacitance
    820 µF
  • Voltage - Rated
    200 V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.88 A @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.464 A @ 20 kHz