B43252A826M
零件编号:
B43252A826M
描述:
CAP ALUM 82UF 20% 315V SNAP
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.866" Dia (22.00mm)
  • 工作温度
    -25°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.394" (10.00mm)
  • 使用寿命@温度。
    2000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.866" (22.00mm)
  • Capacitance
    82 µF
  • Voltage - Rated
    315 V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    450 mA @ 120 Hz