B43508A5826M80
零件编号:
B43508A5826M80
描述:
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.866" Dia (22.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.394" (10.00mm)
  • ESR(等效串联电阻)
    1.5Ohm @ 100Hz
  • 使用寿命@温度。
    3000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    1.071" (27.20mm)
  • Capacitance
    82 µF
  • Voltage - Rated
    450 V
  • Impedance
    2.1 Ohms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    580 mA @ 100 Hz