B43510C9158M80
零件编号:
B43510C9158M80
描述:
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
  • 宽容
    ±20%
  • 包装/箱
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • ESR(等效串联电阻)
    90mOhm @ 100Hz
  • 使用寿命@温度。
    5000 Hrs @ 85°C
  • Capacitance
    1500 µF
  • Voltage - Rated
    400 V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.2 A @ 100 Hz