B43564C2478M3
零件编号:
B43564C2478M3
描述:
CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    2.532" Dia (64.30mm)
  • 工作温度
    -25°C ~ 85°C
  • 引线间距
    1.122" (28.50mm)
  • ESR(等效串联电阻)
    39mOhm @ 100Hz
  • 使用寿命@温度。
    15000 Hrs @ 85°C
  • 坐姿高度(最大)
    4.201" (106.70mm)
  • Capacitance
    4700 µF
  • Voltage - Rated
    250 V
  • Impedance
    31 mOhms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    11.1 A @ 100 Hz