B43851A5107M000
零件编号:
B43851A5107M000
描述:
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 包装/箱
    Radial, Can
  • 尺寸/尺寸
    0.787" Dia (20.00mm)
  • 引线间距
    0.394" (10.00mm)
  • ESR(等效串联电阻)
    1.8Ohm @ 120Hz
  • 使用寿命@温度。
    3000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    1.654" (42.00mm)
  • Capacitance
    100 µF
  • Voltage - Rated
    450 V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    207 mA @ 120 Hz