B43858C1227M
零件编号:
B43858C1227M
描述:
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 包装/箱
    Radial, Can
  • 尺寸/尺寸
    0.709" Dia (18.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.295" (7.50mm)
  • 使用寿命@温度。
    5000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    1.319" (33.50mm)
  • Capacitance
    220 µF
  • Voltage - Rated
    160 V
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.32 A @ 100 kHz