B43888C9156M
零件编号:
B43888C9156M
产品分类:
制造商:
描述:
CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL
  • 宽容
    ±20%
  • 包装/箱
    Radial, Can
  • 尺寸/尺寸
    0.492" Dia (12.50mm)
  • 引线间距
    0.197" (5.00mm)
  • 坐姿高度(最大)
    1.063" (27.00mm)
  • Capacitance
    15 µF
  • Voltage - Rated
    400 V
  • Ripple Current @ High Frequency
    550 mA @ 100 kHz