PEG124RL3150QL1
零件编号:
PEG124RL3150QL1
产品分类:
制造商:
描述:
CAP ALUM 150UF 200V AXIAL
  • 宽容
    -10%, +30%
  • 包装/箱
    Axial, Can
  • 尺寸/尺寸
    0.787" Dia x 1.811" L (20.00mm x 46.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C
  • 应用领域
    General Purpose
  • ESR(等效串联电阻)
    690mOhm @ 100Hz
  • 使用寿命@温度。
    22000 Hrs @ 105°C
  • Capacitance
    150 µF
  • Voltage - Rated
    200 V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    446 mA @ 100 Hz