UPJ1V331MHD6TO
零件编号:
UPJ1V331MHD6TO
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
立即购买 添加到购物车
库存 1741
价格
500
规格
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.492" Dia (12.50mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 105°C
  • 引线间距
    0.197" (5.00mm)
  • 使用寿命@温度。
    5000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.650" (16.50mm)
  • Capacitance
    330 µF
  • Voltage - Rated
    35 V
  • Impedance
    100 mOhms
  • Ripple Current @ Low Frequency
    780 mA @ 120 Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.02 A @ 10 kHz